Na odbywających się w dniach 8-11 marca br. w Poznaniu  targach „Meble Polska” nie może zabraknąć miesięcznika „BIZNES meble.pl”. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz wirtualnej wystawy produktów nagrodzonych  w konkursie „Diament Meblarstwa 2016” (hala 4, stoisko 12).

Będzie to pierwsza tego typu wystawa, prezentująca produkty nagrodzone w 10. edycji konkursu „Diament Meblarstwa” i z pewnością d
ostarczy wielu wyjątkowych wrażeń.

Dzięki aplikacji Intiaro (producentem jest firma Agitive – Patron Technologiczny konkursu „Diament Meblarstwa 2016”) za pomocą własnego smartfona czy tabletu będzie można obejrzeć wszystkie produkty w rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality).

By obejrzeć wystawę wystarczą 3 proste kroki:
1. Pobierz i zainstaluj aplikację Intiaro
2. Wybierz interesujący Cię produkt z wystawy
3. Oglądaj produkt w rzeczywistości wirtualnej

Na odwiedzających stoisko będą czekały ostatnie wydania miesięcznika „BIZNES meble.pl”, wśród nich najnowszy – marcowy numer a także… znakomita kawa.

Miesięcznik „BIZNES meble.pl” i Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Wydział Technologii Drewna, zapraszają też do pawilonu 5, na stoisku nr 62, na wystawę podsumowującą trzecią edycję inicjatywy „Mebel marzeń”. Zaprezentowane na niej zostaną zwycięskie projekty w konkursie „Spełnij dziecięce marzenia 2016” – zminiaturyzowane i wydrukowane w 3D.

Do zobaczenia w Poznaniu!
   
 
     
   
logo
Copyright © 2007-2015 diamentmeblarstwa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Organizatorem konkursu Diament Meblarstwa jest Wydawnictwo meble.pl Sp. z o.o. oraz Meble.pl S.A.
Nagrody Diament Meblarstwa są zastrzeżoną nazwą, należącą do ich właścicieli.