8 grudnia br. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyło się wręczenie nagród w dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu „Diament Meblarstwa” – jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce – organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. – wydawcę czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A. Wyjątkowy charakter tegorocznego przedsięwzięcia podkreśla nowa identyfikacja wizualna.

 Blisko 60 firm i marek zgłosiło ponad 120 wyrobów: mebli, a także akcesoriów i komponentów, z których prawie 80-osobowe jury wyłoniło najlepsze produkty.

Kapituła brała pod uwagę wzornictwo, oryginalność oraz prezencję zgłoszonych produktów. Przyznane nagrody są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności wyrobów, a uhonorowane statuetkami „Diament Meblarstwa” meble, akcesoria, półfabrykaty i komponenty meblowe znakomicie postrzegane zarówno przez klientów, jak i ekspertów.

Kilkudziesięcioosobowe jury, w skład którego wchodzą eksperci z branży meblarskiej, dziennikarze, przedstawiciele organizacji zrzeszających firmy z branży meblarskiej, naukowcy, architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele salonów meblowych, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych zdecydowało o uhonorowaniu statuetkami „Diament Meblarstwa 2016” następujących produktów: http://www.diamentmeblarstwa.pl/laureaci/

Meble.pl SA tradycyjnie już przyznały trzy nagrody MEB WEB. Wyróżnienia te otrzymują firmy z branży meblarskiej, które w przystępny, świadomy i nowoczesny sposób wykorzystują możliwości Internetu, nie tylko do budowania pozytywnego wizerunku marki, ale przede wszystkim jako narzędzia komunikacji z klientami. Nagrody MEB WEB przyznawane są w trzech kategoriach.
Laureatem w pierwszej kategorii: za stworzenie i prowadzenie najlepszej firmowej strony internetowej, została firma Swarzędz Home. W kategorii drugiej: za aktywne budowanie lojalnej społeczności wokół firmy za pośrednictwem profilu na portalu społecznościowym Facebook, wyróżniona została firma Nowy Styl. W trzeciej kategorii: za atrakcyjną prezentację oferty produktowej, połączoną z e-commerce, laureatem została firma Meble VOX.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy a patronom dziękujemy za wsparcie!

Zapraszamy do oglądania konkursowego katalogu: http://www.wydawnictwo.meble.pl/gfx/e-wydanie/diament-meblarstwa-2016/index.html
   
 
     
   
logo
Copyright © 2007-2015 diamentmeblarstwa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Organizatorem konkursu Diament Meblarstwa jest Wydawnictwo meble.pl Sp. z o.o. oraz Meble.pl S.A.
Nagrody Diament Meblarstwa są zastrzeżoną nazwą, należącą do ich właścicieli.